План работы на канікулах
28.10.2022
Клас, кл. кіраўнік |
Мерапрыемствы |
Дата |
Пачатак правядзення |
1 клас Корзан І.М. |
1. Гадзіна творчасці “Прырода і фантазія” 2. Гадзіна творчасці “Чароўны свет арыгамі” |
01.11.2022г.
02.11.2022г.
|
10.00
10.00
|
2 клас Янушкевіч Н. В
|
1. Конкурс малюнкаў “Сіняя птушка ў казках і не толькі” 2. Экскурсія “Казкі асенняга лесу” 3. Аперацыя “Мая кніга – маё люстэрка” |
31.10.2022г.
01.11.2022г. 02.11.2022г. |
10.00
10.00 10.00 |
3 клас Пракапеня Н.В.
|
1. Творчая майстэрня “Сябруем з геаметрыяй” 2. Спартыўны перапынак “Настольныя гульні” 3. Віктарына “Вывучаем Беларусь” |
01.11.2022г.
02.11.2022г.
04.11.2022г. |
11.00
11.00
11.00 |
4 клас Літвінчык Т.І. |
1. Творчая майстэрня “Восеньскія цуды” 2. Спартыўная гульня “Спрытныя і смелыя” 3.Завочнае падарожжа па Беларусі |
01.11.2022г.
02.11.2022г.
04.11.2022г. |
11.00
11.00
11.00 |
5 клас Кот Т.В. |
1. Коласаўскія чытанні “Дарогамі песняра” 2.Экскурсія ў Івацэвіцкі гісторыка- краязнаучы музей “Злачынства супраць жыцця” |
01.11.2022г.
02.11.2022г. |
10.00
10.00 |
6 клас Голуб Л.А.
|
1. Коласаўскія чытанні “Дарогамі песняра” 2. Сустрэча-дыялог “Шануй бацькоў сваіх” 3.Рэйд “Сям’я” |
01.11.2022г.
03.11.2022г.04.11.2022г. |
10.00
09.00 11.00 |
7 клас Калесніковіч А.В.
|
1. Калейдаскоп мудрых думак “Сяброўства – цудоўнае слова” 2. Экалагічная гульня “Гэты дзіўны свет прыроды” 3.Завочная экскурсія “Памятныя мясціны маёй Радзімы” 4. Інтэлектуальная гульня “Па лабірынтам ведаў” |
31.10.2022г.
01.11.2022г.
02.11.2022г.
04.11.2022г. |
10.00
10.00
10.00
10.00
|
8 клас Ігнатовіч Г.А.
|
1. Віктарына “У свеце цікавага” 2. Экскурсія на метэастанцыю “Дзе нараджаецца прагноз надвор’я” |
31.10.2022г.
01.11.2022г. |
11.00
10.00 |
9 клас Сіткевіч Н.С. |
1. Дыскусія “Рэпрадуктыўнае здароўе” 2. Экскурсія ў асенні лес “Цуды восені” |
02.11.2022г. 04.11.2022г. |
10.00 10.00 |
План работы аб’яднанняў па інтарэсах
на восеньскіх канікулах
31.10.2022 – 05.11.2022г.
Кіраўнік |
Назва аб’яднання па інтарэсах |
Дата правядзення |
Кольк. гадзін |
Час правядзення |
Пракапеня Н. В. |
Аб’яднанне па інтарэсах“Бісерапляценне” |
01.11 (аўторак) 03.11 (чацвер) |
1 1 |
10.00
10.00 |
Пракапеня Н. В. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Ачумелыя ручкі” |
31.10 (панядзелак) 04.11 (пятніца) |
1 1 |
10.00
10.00 |
Ігнатовіч Г.А. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Здаровы лад жыцця” |
31.10 (панядзелак) |
1 |
10.00
|
Зыбайла М.А. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Спадчына” |
05.11 (субота)
|
1 |
10.00 |
Пятроўскі В. К. |
Аб’яднанне па інтарэсах “Чароўны пластылін” |
05.11 (субота)
|
1
|
09.00 |