Факультативы

Расклад факультатыўных заняткаў

у ДУА “Воленская СШ”

на ІІ паўгоддзе

2018-2019 навучальнага года

 

Факультатыў

Клас

Час

К-ць гадзін

Настаўнік

ПАНЯДЗЕЛАК

ГЗС

4

12.00

1

Сярко А.Я.

Матэматычная вясёлка

4

14.05

1

Літвінчык Т.І.

Путешествие в мир сказки

3

14.05

1

Прокопеня Н.В.

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

9

14.05

1

Малевіч І.А.

Беларускія землі ад старажытнасці да сярэдзіны XІІІ ст.

6

15.00

1

Сауціна А.В.

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

8

15.00

1

Малевіч І.А.

Еўразія – мацерык кантрастаў

9

15.00

1

Ігнатовіч Г.А.

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

11

15.00

1

Голуб Л.А.

АЎТОРАК

ГЗС

1

10.55

1

Мохар Л.П.

ГЗС

6

15.00

1

Сярко А.Я.

Беларускія землі ў складзе Расійскай імперыі: фарміраванне індустрыяльнага грамадстваі нацый (канец XVІІІ - пачатак XX ст.)

9

15.00

1

Сауціна А.В.

Цудоўны свет арганічнай хіміі

11

14.05

1

Куратнік І.Р.

СЕРАДА

ГЗС

2

12.00

1

Сярко А.Я.

Матэматычная вясёлка

3

14.05

1

Пракапеня Н.В.

Путешествие в мир сказки

4

14.05

1

Литвинчик Т.И.

Пазнай свет

5

14.05

1

Ігнатовіч Г.А.

Матэматычная вясёлка

2

13.05

1

Янушкевіч Н.В.

ГЗС

7

15.00

1

Сярко А.Я.

Секреты синтаксиса и пунктуации

9

15.00

1

Кот Т.В.

Асновы прававых ведаў

10

15.00

1

Сауціна А.В.

 

 

 

 

 

ЧАЦВЕР

Рашэнне тэкставых задач

1

12.00

1

Мохар Л.П.

Тайны звуков и букв

2

13.05

1

Янушкевіч Н.В.

ГЗС

5

14.05

1

Сярко А.Я.

ГЗС

8

15.00

1

Сярко А.Я.

Сакрэты словазмянення,слова- і формаўтварэння

6

15.00

1

Кот Т.В.

Паўтараем матэматыку

11

15.00

1

Аўрусевіч С.Б.

ПЯТНІЦА

ГЗС

3

12.00

1

Сярко А.Я.

Лексіка-граматычны практыкум

11

13.05

1

Сіткевіч Н.С.

СУБОТА

ГЗС

10

08.10

1

Сярко А.Я.

Гісторыя Беларусі ў імёнах і падзеях

11

08.10

1

Рыштакоў В.А.

ГЗС

11

09.00

1

Сярко А.Я.

Расклад факультатыўных заняткаў

у ДУА “Воленская СШ”

на І паўгоддзе

2018-2019 навучальнага года

 

Факультатыў

Клас

Час

К-ць гадзін

Настаўнік

ПАНЯДЗЕЛАК

ГЗС

4

12.00

1

Сярко А.Я.

Матэматычная вясёлка

2

13.05

1

Янушкевіч Н.В.

Путешествие в мир сказки

3

14.05

1

Прокопеня Н.В.

Асновыбяспекіжыццядзейнасці

9

14.05

1

Малевіч І.А.

Беларускія землі ад старажытнасці да сярэдзіны XІІІ ст.

6

15.00

1

Сауціна А.В.

Асновыбяспекіжыццядзейнасці

8

15.00

1

Малевіч І.А.

Еўразія – мацерык кантрастаў

9

15.00

1

Ігнатовіч Г.А.

АЎТОРАК

ГЗС

1

10.55

1

Корзан І.М.

Матэматычная вясёлка

4

14.05

1

Літвінчык Т.І.

ГЗС

6

15.00

1

Сярко А.Я.

Беларускія землі ў складзе Расійскай імперыі:фарміраванне індустрыяльнага грамадстваі нацый (канецXVІІІ - пачатакXX ст.)

9

15.00

1

Сауціна А.В.

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

11

14.00

1

Голуб Л.А.

СЕРАДА

ГЗС

2

12.00

1

Сярко А.Я.

Матэматычная вясёлка

3

14.05

1

Пракапеня Н.В.

Путешествие в мир сказки

4

14.05

1

Литвинчик Т.И.

Пазнай свет

5

14.05

1

Ігнатовіч Г.А.

ГЗС

7

15.00

1

Сярко А.Я.

Секреты синтаксиса и пунктуации

9

15.00

1

Кот Т.В.

Асновы прававых ведаў

10

15.00

1

Сауціна А.В.

Цудоўны свет арганічнай хіміі

11

15.00

1

Куратнік І.Р.

ЧАЦВЕР

Рашэнне тэкставых задач

1

12.00

1

Корзан І.М.

Кніга запрашае ў падарожжа

2

13.05

1

Янушкевіч Н.В.

ГЗС

4

14.05

1

Сярко А.Я.

ГЗС

8

15.00

1

Сярко А.Я.

Сакрэты словазмянення,слова- і формаўтварэння

6

15.00

1

Кот Т.В.

Паўтараем матэматыку

11

15.00

1

Аўрусевіч С.Б.

ПЯТНІЦА

ГЗС

3

12.00

1

Сярко А.Я.

Лексіка-граматычны практыкум

11

13.05

1

Сіткевіч Н.С.

СУБОТА

ГЗС

10

08.10

1

Сярко А.Я.

Гісторыя Беларусі ў імёнах і падзеях

11

08.10

1

Рыштакоў В.А.

ГЗС

11

09.00

1

Сярко А.Я.