Расписание кружков и секций

Расклад гурткоў, клубаў і ВТЗ

у ДУА “Воленская СШ”

на ІІ паўгоддзе

2018-2019 навучальнага года

 

п/п

Назва гуртка, секцыі

Настаўнік

К-ць гадзін

Дзень

правядзення

Час  пра-вядзення

1

Гурток   “Залатая саломка”

Зыбайла Жана Іванаўна

2

2

панядзелак,

аўторак

13.55

13.55

2

Гурток “Бісерапляценне”

Пракапеня Наталля Васільеўна

2

чацвер

13.55

 

3

Клуб  “Ачумелыя ручкі”

Пракапеня Наталля Васільеўна

2

пятніца

13.55

 

4

Клуб  “Лексіка-граматычны практыкум”

Ярмац Кацярына Аляксандраўна

1

чацвер

14.45

5

Клуб “ЗЛЖ”

Ігнатовіч Галіна Аляксандраўна

1

серада

14.45

6

Клуб «Чароўны  пластылін»

Пятроўскі Валерый Канстанцінавіч

1

субота

11.00

7

Клуб  “Маё прафесійнае будучае”

Малевіч Ірына Аляксандраўна

1

чацвер

14.05

8

ВТЗ

 па настольным тэнісе

 

Сярко Аляксандр Яўгенавіч

1,5

1,5

2

аўторак

серада

субота

15.35

15.35

9.50

9

ВТЗ

па валейболе

Сярко Аляксандр Яўгенавіч

1,5

1,5

аўторак

серада

17.05

17.05

10

Секцыя “Лёгкая атлетыка”

(на базе школы ад ДзЮСШАР г.Івацэвічы)

Цімашэнка Алеся Іванаўна

2

2

2

2

аўторак

чацвер

пятніца

субота

18.00

18.00

18.00

15.00

11

Гурток “Юныя турысты”

 (на базе школы ад РЦТ г.Івацэвічы)

Сауціна Анастасія Віктараўна

2

2

2

панядзелак

серада

пятніца

15.35

15.35

15.35

 

Расклад гурткоў, клубаў і ВТЗ

у ДУА “Воленская СШ”

на І паўгоддзе

2018-2019 навучальнага года

 

 

п/п

Назва гуртка, секцыі

Настаўнік

К-ць гадзін

Дзень

правядзення

Час  пра-вядзення

1

Гурток   “Залатая саломка”

Зыбайла Жана Іванаўна

2

2

панядзелак,

аўторак

13.55

13.55

2

Гурток “Бісерапляценне”

Пракапеня Наталля Васільеўна

2

чацвер

13.55

3

Клуб  “Ачумелыя ручкі”

Пракапеня Наталля Васільеўна

2

пятніца

13.55

 

4

Клуб  “Лексіка-граматычны практыкум”

Ярмац Кацярына Аляксандраўна

1

чацвер

14.45

5

Клуб “ЗЛЖ”

Ігнатовіч Галіна Аляксандраўна

1

Серада

14.45

6

Клуб «Чароўны  пластылін»

Пятроўскі ВалерыйКанстанцінавіч

1

субота

11.00

7

Клуб  “Маё прафесійнае будучае”

Малевіч Ірына Аляксандраўна

1

чацвер

14.05

8

ВТЗ

па настольным тэнісе

 

Сярко АляксандрЯўгенавіч

1,5

1,5

2

панядзелак

серада

субота

15.35

15.35

9.50

9

ВТЗ

па валейболе

Сярко АляксандрЯўгенавіч

1,5

1,5

панядзелак

серада

17.05

17.05

10

Секцыя “Лёгкая атлетыка”

(на базе школы ад ДзЮСШАР г.Івацэвічы)

Цімашэнка Алеся Іванаўна

2

2

2

2

аўторак

чацвер

пятніца

субота

18.00

18.00

18.00

15.00

11

Гурток “Юныя турысты”

 (на базе школы ад РЦТ г.Івацэвічы)

Сауціна Анастасія Віктараўна

2

2

2

панядзелак

серада

пятніца

15.35

15.35

15.35