2019 - 2020 учебный год

План работы на восеньскіх канікулах

01.11– 09.11.2019г.

Клас,

 кл. кіраўнік

Мерапрыемствы

Дата

Пачатак правядзен.

1 клас

Літвінчык Т.І.

1.Рэйд “Сям’я”;

2. Экскурсія “Назіраем за прыродай”;

3.Завочнае падарожжа “Мая Беларусь”.

06.11.2019г.

08.11.2019г.

04.11.2019г.

12.00

10.30

11.00

2 клас

Несцерава Ю.Ю.

1.Экскурсія ў бібліятэку;

2. Майстэрня “Ачумелыя ручкі”;

3. Рэйд “Сям’я”.

05.11.2019г.

06.11.2019г.

08.11.2019г.

10.00

10.00

10.00

3 клас

Янушкевіч Н. В

1. Рэйд “Сям’я”;

2. Экскурсія “Казкі асенняга леса”;

3.Акцыя “Мая кніга – маё люстэрка”

04.11.2019г.

05.11.2019г.

06.11.2019г.

09.00

10.00

10.00

4 клас

Пракапеня Н.В.

1. Рэйд “Сям’я”;

2. Экскурсія ў г. Мінск “Нацыянальная бібліятэка”

01.11.2019г.

09.11.2019г.

10.00

07.00

5 клас

Кавалёва С.М.

1.Круглы стол “Тата, мама, я – адзіная сям’я”;

2. Рэйд “Сям’я”;

3.Экскурсія па мясцовасці “Здорава і экалагічна”.

04.11.2019г.

 

06.11.2019г.

08.11.2019г.

11.00

 

11.30

11.00

6 клас

Сіткевіч Н.С.

1. Экскурсія ў Брэсцкую крэпасць-герой.

05.11

07.00

7 клас

Нікалаенка К.В.

1. Круглы стол “Экалагічныя праблемы Зямлі”;

2. Рэйд “Сям’я”;

3.Прагляд і абмеркаванне фільма на гістарычную тэматыку;

4. Гадзіна пазнання “Аргументы і факты”.

01.11.2019г.

 

04.11.2019г.

06.11.2019г.

 

08.11.2019г.

10.00

 

10.00

10.00

 

10.00

8 клас

Зыбайла М.А.

 

1. Гутарка з класам па тэме “Узаемаадносіны паміж дзецьмі і бацькамі” з анкетаваннем;

2. Інтэлектуальны марафон “Хачу ўсё ведаць”;

3. Рэйд “Сям’я”;

4. Прафарыентацыйная работа “Званок з будучага”

02.11.2019г.

 

 

08.11.2019г.

 

06.11.2019г.

 

09.11.2019г.

10.00

 

 

10.00

 

10.00

 

10.00

9 клас

Кот Т.В.

1.Экскурсія ў г. Брэст. Наведванне кінатэатра.

05.11.2019г.

07.00

10 клас

Голуб Л.А.

1.Экскурсія ў г. Брэст. Наведванне кінатэатра.

05.11.2019г.

07.00

11клас

Ігнатовіч Г.А.

 

 

1.Прагляд і абмеркаванне фільма на экалагічную тэ матыку;

2. Шашачны турнір;

3. Гадзіна пазнання “Гісторыя стварэння шакалада”

04.11.2019г.

 

05.11.2019г.

05.11.2019г.

09.00

 

10.00

11.00

 

План работы аб’яднанняў па інтарэсах гурткоў, ВТЗ на восеньскіх канікулах

01.11 – 09.11.2019г.

Кіраўнік

Назва гуртка, клуба, ВТЗ

Дата правядзення

Кольк. гадзін

Час правядзення

Пракапеня Н. В.

Гурток “Эрудыт”

 

Гурток “Ачумелыя ручкі”

04.11.2019г.

06.11.2019г.

05.11.2019г.

1

1

1

10.00

09.00

09.00

Зыбайла Ж.І.

Гурток “Залатая саломка”

05.11.2019г.

06.11.2019г.

2

2

10.00

10.00

Сярко А. Я.

ВТЗ па настольным тэнісе

 

02.11.2019г.

09.11.2019г.

2

2

10.00

10.00

Малевіч І. А.

Аб’яднанне па інтарэсам “Здаровы лад жыцця”

05.11.2019г.

 

1

10.00

Пятроўскі В. К.

Аб’яднанне па інтарэсам “Хатняя майстэрня”

05.11.2019г.

1

12.00

Нікалаенка К.В.

Аб’яднанне па інтарэсам “Сафіт”

02.11.2019г.

09.11.2019г.

1

1

10.00

10.00