Зимние каникулы

 

План работы на зімовых канікулах

25.12.2021 г.– 09.01.2022 г.

Клас,

кл. кіраўнік

Мерапрыемствы

Дата

Пачатак правядзення

1 клас

Янушкевіч Н. В

 

1. Прагулка-назіранне “Зіма ў прыродзе”

2. Віктарына “Зімовы калейдаскоп”

3. Навагодні ранішнік “Як у нас пад Новы год!”

4. Аперацыя “Снежная казка”

5. Гульня падарожжа”Як сустракаюць Новы год у розных краінах”

6.Час загадак і скарагаворак

27.12.2021

28.12.2021

29.01.2021

 

03.01.2022

04.01.2022

 

05.01.2022

10.00

10.00

10.00

 

10.00

10.00

 

10.00

2 клас

Пракапеня Н.В.

 

1. Творчая майстэрня “Елачныя ўпрыгожванні”

2. Віктарына “Пра ўсё на свеце ведаюць дзеці”

3. Навагодні ранішнік “Як у нас пад Новы год!”

4. Завочная экскурсія “Па краінам і кантынентам”

5. Матэматычная гульня “Матэматычны калейдаскоп”

6. Літаратурная хвілінка “Любімыя казкі”

27.12.2021

 

28.12.2021

 

29.01.2021

 

03.01.2022

 

04.12.2022

 

05.12.2022

10.00

 

10.00

 

10.00

 

10.00

 

12.00

 

10.00

3 клас

Літвінчык Т.І.

 

1.Калектыўная творчая справа “Навагодні цуд”

2.Віктарына “Народнымі дарогамі”

3. Навагодні ранішнік “Як у нас пад Новы год!””

4. Завочнае падарожжа “Мой родны край”

5.Развіваючая гульня “Турбалічэнне”

6.Майстэрня “Арыгамі-бум”

27.12.2021

 

28.12.2021

29.01.2021

 

03.01.2022

05.12.2022

06.01.2022

09.00

 

10.00

09.00

 

09.00

10.00

10.00

4 клас

Гоган Ю.В.

1. Калектыўная творчая справа “Дарагі Дзядуля Мароз”

2. Навагодні ранішнік “Як у нас пад Новы год!””

3. Гульня-падарожжа “10 цудаў Беларусі”

4. Абмен думкамі “Адносіны з аднагодкамі”

5. Свята “Навагоднія традыцыі маёй зямлі. Загадванне жаданняў”

6. Складанне памятак “Правілы бяспечных паводзін”

28.12.2021

 

29.12.2021

 

30.12.2021

04.01.2022

 

05.12.2022

 

06.01.2022

10.00

 

10.00

 

11.00

10.00

 

10.00

 

10.00

5 клас

Голуб Л.А.

1. Навагодняе свята “Свята да нас прыходзіць”

2. Зімовыя забавы

3.Гульня-квэст “Чысціня – залог здароўя”

4.Завочная экскурсія “Падарожжа ў краіну дабрыні”

5. Круглы стол “Мы розныя і цікавыя”

6.Рэйд “Сям’я”

28.12.2021

 

28.12.2021

29.12.2021

03.01.2022

 

05.01.2022

05.01.2022

10.00

 

11.00

10.00

10.00

 

10.00

10.00

6 клас

Калесніковіч А.В.

1. Час зносін “Люстэрка маёй душы”

2. Навагодняе свята “Цуды пад Новы год”

3.Карусель падзей “Зімовыя святы ў розных краінах”

4. Творчая майстэрня “Цацка для елкі”

5. Завочнае падарожжа “Зімовыя сцежкі Беларусі”

6.Конкурсная праграма “Зорны час”

7.Размова за кубкам гарбаты “З Новым годам”

8. Аукцыён ідэй “Калядныя забаўлянкі”

27.12.2020

28.12.2020

30.2021

 

31.01.2021

03.01.2022

 

04.01.2022

05.01.2022

 

06.01.2022

10.00

10.00

11.00

 

10.00

10.00

 

10.00

10.00

 

10.00

 

7 клас

Ігнатовіч Г.А.

1. Навагодняе свята “Новы год крочыць па планеце”

2. Шашачны турнір

3. Майстэрня “Маё здароўе”

4. Святочная праграма “Калядныя шчадроўкі”

5. Пазнавальная гульня “Коратка пра цікавае”

6. Рэйд “Сям’я”

28.12.2021

 

28.12.2021

29.12.2021

03.01.2022

 

04.12.2022

 

04.01.2022

10.00

 

11.00

10.00

11.00

 

10.00

 

11.00

8 клас

Сіткевіч Н.С.

1. Навагодняя віктарына і гульні

2. Навагодняе свята “Свята да нас прыходзіць”

3. Навагодні КВН

4. Навагоднія забавы

5. Экскурсія “Цуды зімовага лесу”

27.12.2021

28.12.2021

 

29.12.2021

04.01.2022

05.01.2022

10.00

10.00

 

10.00

10.00

10.00

9 клас

Куратнік І.Р.

1. Круглы стол за кубкам гарбаты “З новым годам”

2. Гульня-квэст “Чысціня – залог здароўя”

3.Рэйд “Сям’я”

4. Вусны часопіс “З гісторыі Каляд”

5.Дыскусія “Шчасце жыць”

6. Лато “Цікавыя прафесіі”

28.12.2021

 

29.12.2021

30.12.2021

03.01.2022

04.01.2022

05.01.2022

10.00

 

10.00

12.00

11.00

10.00

10.00

11 клас

Кот Т.В.

1. Падарожжа “Новы год крочыць па планеце”

2. Гульня “Новы год у народных традыцыях”. Выраб паштоўкі

3. Гадзіна ЗЛЖ “Небяспечныя вірусы, ежа, гульні”

4. Рэйд “Сям’я”

5. Круглы стол “Загляні ў будучае”

28.12.2020

 

28.12.2020

 

03.01.2021

 

03.01.2021

05.01.2021

10.00

 

12.00

 

10.00

 

12.00

10.00

 

План работы аб’яднанняў па інтарэсах на зімовых канікулах 25.12.2021 г.– 09.01.2022 г.

Кіраўнік

Назва гуртка, аб’яднання па інтарэсах

Дата правядзення

Кольк. гадзін

Час правядзення

Пракапеня Н.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Бісерапляценне”

Аб’яднанне па інтарэсах “Ачумелыя ручкі”

Аўторак, 28.12.2021г.

Аўторак, 04.01.2022г.

 

Чацвер, 30.12.2021г.

Чацвер, 06.01.2022г.

2

2

 

 

 

2

2

11.00

10.00

 

 

 

11.00

10.00

Зыбайла  Ж.І.

Аб’яднанне па інтарэсах “Залатая саломка”

Серада, 29.12.2021г.

Серада, 05.01.2022г.

Субота, 08.12.2021г.

2

 

2

 

2

10.00

 

10.00

 

09.00

Ігнатовіч  Г.А.

Аб’яднанне па інтарэсах“Здаровы лад жыцця”

Панядзелак,27.12.2021г.

Панядзелак,03.01.2022г.

1

1

10.00

 

10.00

Пятроўскі В.К.

Аб’яднанне па інтарэсах “Хатняя майстэрня”

Субота, 08.12.2021г.

 

1

10.00

Зыбайла  М.А.

Аб’яднанне па інтарэсах “Што? Дзе? Калі?”

Субота, 08.12.2021г.

1

11.00

 

Гоган   Ю.В.

Аб’яднанне па інтарэсах “Крэатыўнае маляванне”

Панядзелак, 27.12.2021г.

Панядзелак, 03.01.2022г.

1

 

1

10.00

 

 

10.00

Сярко А.Я.

ВТЗ па настольным тэнісе

Субота, 08.12.2021г.

 

2

10.00